homeContact us
Maisto alergija: kodėl trurėtų nerimauti maisto gamintojai?

Maisto gamintojai turėtų žinoti ir aiškinti ingredientus bei galimus kryžminius teršalus maiste alergiškiems žmonėms, kad jie galėtų vengti siūlomo maisto produkto, net esant jo pėdsakams.
Tai yra legalus reikalavimas tiems, kurie gamina saugius maisto produktus ir juos tinkamai žymi.Jūs galite daugiau sužinoti apie tai šiame tinklalapyje.

Food Allergy Information is a website that offers credible food allergy information and guidance

Photo: Colourbox

Kas sukūrė tinklalapį?

Pia Nørhede ir  Charlotte Madsen iš Danijos Technikos Universiteto Nationalinio  Maisto Intituto, sukūrė šio tinklalapio struktūrą bendradarbiaudamos su  grupe vadovaujančių alergijos ekspertų (nuoroda anglų kalba) iš maisto pramonės srities, ligonių organizacijų, klinikinių centrų ir mokslo institucijų Europoje kaip dalis europinio projekto EuroPrevall  (nuoroda anglų kalba). Tinklalapio priežiūra ir leidyba užsiima Maisto tyrimo institutas  (nuoroda anglų kalba) vadovaujant Clare Mills. Maisto tyrimo institutas taip pat kuruoja  InformAll duomenų bazę.

Apie tinklalapį:

Maisto alergijos informacijos daugiausia yra anglų kalba . Tačiau ji turi nuorodą į daugybės kitų kalbų tinkalapius. Tam, kad patektumėte į anglišką versija, prašome naudokite šią nuorodą.

Ką šis tinklalapis gali pasiūlyti:

Maisto alergijos informacijos  tinklalapis siūlo  patikimą maisto alergijos informaciją Kai kas šiame tinklalapyje yra bendro pobūdžio , bet jame taip pat pateikiama informacija apie maisto pramonės reikmes ir nacionalines ypatybes.